Що таке корпоративне управління ефективністю (CPM)

Щоб досягти успіху в сьогоднішній невизначеній економіці, дуже важливо, щоб підприємства вжили заходів для підвищення продуктивності та ефективності своїх операцій.

 

Однак через використання застарілих чи невідповідних технологій для управління процесами бюджетування, планування, прогнозування, консолідації та звітності багато організацій вважають, що вони не можуть підтримувати свою корпоративну стратегію чи плани зростання.

 

Крім того, процеси складання бюджету або прогнозування перевантажують персонал через те, що окремим особам доводиться мати доступ до кількох таблиць, які потребують ручного втручання та значного часу для управління. Декілька бізнес-одиниць в організації, кожна з яких має свої унікальні вимоги до планування, змушені використовувати суперечливі дані через відсутність робочого процесу та контроль версій.

 

Рішення CPM – це комплексний інструмент, що працює на інтегрованій платформі, призначений для використання в масштабах всього підприємства з метою бюджетування, планування, прогнозування, консолідації та звітності.

 

Системи ERP зазвичай використовуються для транзакцій. Зважаючи на те, що рішення CPM доповнюють системи ERP і використовуються для планування та звітності.


Технічно, ви можете інтегрувати інструмент CPM з кількома джерелами даних, де інформація проходитиме через різні системи.

 

Система CPM є інтегрованою програмною платформою, призначеною для допомоги організаціям в управлінні такими процесами:

  • Бюджетування, планування, прогнозування та моделювання
  • Консолідація та закриття бухгалтерської книги на кінець періоду
  • Звітність та аналітика для всіх зацікавлених сторін

 

На відміну від багатьох ІТ-систем, рішення CPM зазвичай належать фінансовим командам і управляються ними, і для їх налаштування та обслуговування потрібна мінімальна участь ІТ-груп.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Основні помилки під час впровадження ERP

Основні помилки під час впровадження ERP Впровадження ERP вимагає багато часу, зусиль, грошей та планування. Організація повинна спланувати та провести ...

Життєвий цикл впровадження ERP в організації

Життєвий цикл впровадження ERP в організації Життєвий цикл впровадження ERP включає безліч кроків і етапів, починаючи з ініціації, планування проекту ...

Методології впровадження ERP

Методології впровадження ERP Планування ресурсів підприємства включає додатки, які в сукупності працюють, щоб допомогти у всіх основних галузях процесу управління ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
ukUK