Що таке корпоративне управління ефективністю (CPM)

Щоб досягти успіху в сьогоднішній невизначеній економіці, дуже важливо, щоб підприємства вжили заходів для підвищення продуктивності та ефективності своїх операцій.

 

Однак через використання застарілих чи невідповідних технологій для управління процесами бюджетування, планування, прогнозування, консолідації та звітності багато організацій вважають, що вони не можуть підтримувати свою корпоративну стратегію чи плани зростання.

 

Крім того, процеси складання бюджету або прогнозування перевантажують персонал через те, що окремим особам доводиться мати доступ до кількох таблиць, які потребують ручного втручання та значного часу для управління. Декілька бізнес-одиниць в організації, кожна з яких має свої унікальні вимоги до планування, змушені використовувати суперечливі дані через відсутність робочого процесу та контроль версій.

 

Рішення CPM – це комплексний інструмент, що працює на інтегрованій платформі, призначений для використання в масштабах всього підприємства з метою бюджетування, планування, прогнозування, консолідації та звітності.

 

Системи ERP зазвичай використовуються для транзакцій. Зважаючи на те, що рішення CPM доповнюють системи ERP і використовуються для планування та звітності.


Технічно, ви можете інтегрувати інструмент CPM з кількома джерелами даних, де інформація проходитиме через різні системи.

 

Система CPM є інтегрованою програмною платформою, призначеною для допомоги організаціям в управлінні такими процесами:

  • Бюджетування, планування, прогнозування та моделювання
  • Консолідація та закриття бухгалтерської книги на кінець періоду
  • Звітність та аналітика для всіх зацікавлених сторін

 

На відміну від багатьох ІТ-систем, рішення CPM зазвичай належать фінансовим командам і управляються ними, і для їх налаштування та обслуговування потрібна мінімальна участь ІТ-груп.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Система управління складом – роль та функції у логістичному ланцюжку

Система управління складом – роль та функції у логістичному ланцюжку Система управління складом (WMS) є наріжним каменем логістичної системи. Система ...

Чи потрібна вашому бізнесу ERP?

Чи потрібна вашому бізнесу ERP? Керувати бізнесом непросто Спроба забезпечити безперебійну роботу компанії – не кажучи вже про прибутковість – ...

Шість обов’язкових функцій в ERP для оптових дистриб’юторів

6 обов'язкових функцій в ERP для оптових дистриб'юторів Необхідність у потужному ERP-рішенні неминуча для управління унікальними вимогами оптових дистриб'юторів. Ретельний ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK