Життєвий цикл впровадження ERP в організації

Життєвий цикл впровадження ERP включає безліч кроків і етапів, починаючи з ініціації, планування проекту впровадження, аналізу, проектування, реалізації, переходу та експлуатації. Життєвий цикл застосування ERP виділяє різні фази. Все починається з відбору ідеального пакету ERP, що підходить для компанії. До життєвого циклу впровадження ERP входять такі етапи:

 

Вибір пакету

Це перший етап життєвого циклу, на якому необхідно вибрати ідеальний пакет ERP, що підходить для вашого бізнес-середовища. Під час перевірки невідповідні пакети ERP виключаються. Пакет має бути ретельно обраний та засвідчений. Правильний вибір визначить успіх запровадження ERP. Перед відбором необхідно провести належне вивчення та дослідження.

 

Планування проекту

Необхідно провести та розробити належне планування процесу реалізації проекту. Необхідно виділити ресурси та вибрати членів команди.

Аналіз прогалин
Аналіз прогалин – важливий крок у життєвому циклі впровадження ERP. GAP-аналіз проводиться для аналізу поточної ситуації в організації та майбутнього становища за необхідності.

 

Реінжиніринг

Потрібно проведення реінжинірингу, оскільки процес впровадження включає безліч змін і доповнень. Також можуть бути змінені посадові обов’язки працівників та кількість працівників. Цей крок зроблено підвищення ефективності бізнес-процесу.

 

Навчання

Навчання співробітників починається разом із процесом впровадження у життєвому циклі впровадження ERP. Співробітникам потрібен час, щоб звикнути до нової системи, щоб потім мати можливість без проблем працювати з нею. На цьому етапі є час, щоб вивчити ПЗ, його функції та стати самодостатніми, щоб мати можливість працювати пізніше, коли консультанти та постачальники закінчать та підуть.

 

Тестування

Тестування є важливим етапом та проводиться для того, щоб помилки були виявлені та усунені до фактичного процесу впровадження.

 

Реалізація

Цей крок виконується після завершення перетворення даних і завершення роботи з базою даних. Після завершення налаштування та тестування завершується фактична реалізація. Після впровадження нової системи стара система видаляється. Кінцевого користувача навчають, як використовувати нову систему.

 

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування виконується етапі після впровадження життєвого циклу впровадження ERP. Проблеми виявляються, і співробітники навчаються з ними справлятися. Технічне обслуговування є також важливим етапом життєвого циклу.

Це різні етапи, якими проходить проект ERP протягом життєвого циклу впровадження ERP. Важливо ретельно виконати ці кроки у деталях, щоб успішно запустити ERP. Після завершення впровадження також важливо ТО, система повинна регулярно оновлюватися, щоб йти в ногу зі змінами технології.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Як ERP система допомагає покращити бізнес-процеси

Як система ERP допомагає покращити бізнес-процеси Система ERP є чудовим багатофункціональним інструментом, який може покращити весь ваш бізнес. Що таке ...

Методології впровадження ERP

Методології впровадження ERP Планування ресурсів підприємства включає додатки, які в сукупності працюють, щоб допомогти у всіх основних галузях процесу управління ...

Програмне забезпечення для аналізу фінансових даних

Програмне забезпечення для аналізу фінансових даних Отже, ви розглядаєте можливість інвестування у програмне забезпечення для бюджетування та планування, яке допоможе ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK