Скільки часу потрібно на впровадження ERP

Впровадження ERP – це складний процес, що вимагає великої кількості роботи та великої кількості людей. Час, необхідний впровадження ERP, залежить від багатьох чинників, важко вказати точний період. Це залежить від складності та розміру бізнес-процесу. Цей процес може зайняти від шести місяців до кількох років.

 

Під час впровадження ERP потрібна велика координація між різними учасниками. Якщо немає координації між членами основної команди, замовником та менеджерами, проект буде відкладено. Консультанти з планування ресурсів підприємства мають правильно та регулярно взаємодіяти, та спілкуватися з командою, щоб робота виконувалася безперебійно.

 

Кожен етап цієї реалізації забирає багато часу. На етапі, що передує впровадженню, необхідно зібрати вимоги замовника та ресурси. Цей крок має бути виконаний максимально правильно, щоб забезпечити плавний впровадження. Потім консультант із функціонального планування ресурсів підприємства працює відповідно до вимог замовника.

 

Програма ERP змінюється відповідно до вимог клієнта. Таке налаштування програмного забезпечення може затримати процес впровадження. Консультанти повинні виконати кодування та змінити додаток, щоб він відповідав вимогам клієнта.

 

Налаштування може тривати більше часу, якщо бізнес-процес пов’язаний зі складністю. Тому використання системи ERP може зайняти багато часу. Ще один фактор, який слід враховувати – це кількість філій, які є у компанії. У цьому випадку реалізація повинна виконуватися за методиками блок за блоком, а потім інтегруватися. Це також може призвести до того, що використання ERP займе багато часу.

 

Щоб скоротити час, необхідний для впровадження ERP у рамках виділеного часу та бюджету, важливим є досвід консультантів з ERP. Консультант має бути уважним та цілеспрямованим у своїй роботі. Він повинен мати відмінні комунікативні навички і вміти переконати клієнта. Йому необхідно буде брати участь в обговореннях та зустрічах із членами його основної команди та замовником.

 

Від консультанта потрібно багато документації, він повинен володіти новітніми технологіями. На створення нової системи може знадобитися деякий час, але зрештою вона принесе велику користь вашій компанії.

 

Навіть якщо використання ERP займе багато часу, можливо, варто витратити час і зусилля, щоб оптимізувати бізнес-процес. У ERP багато переваг. Це робить інформацію доступною і, отже, прискорює прийняття рішень і дій, які повинні бути вжиті керівництвом. Тривалість впровадження ERP не можна точно передбачити, оскільки задіяно безліч факторів, таких як кількість користувачів, налаштування, метод реалізації тощо.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

ERP для будівельної галузі

ERP для будівельної галузі Коли автоматизація часу змінює спосіб життя, жоден бізнес не може вижити без адаптації до технологічних змін, ...

Вирішальне значення для ефективного управління ланцюжком поставок

Вирішальне значення для ефективного управління ланцюжком поставок Метою будь-якої системи управління ланцюжком поставок є ефективне та дієве управління закупівлями матеріалів ...

Програми автоматизації бізнесу

Програми автоматизації бізнесу Автоматизація бізнесу - процес, за рахунок якого можна зробити роботу більш ефективною за низьких витрат і підвищити ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK