BAS/1C:ERP

BAS/1C:ERP (1С: Підприємство) – це *російська ERP система, яка призначена для автоматизації бізнес-процесів різних підприємств.

 

Основні характеристики BAS/1C:ERP включають:

 

  1. Інтеграція бізнес-процесів – 1С:ERP забезпечує повну інтеграцію бізнес-процесів підприємства у єдину інформаційну систему.
  2. Управління фінансами – система дозволяє управляти фінансами підприємства, включаючи бухгалтерський облік, податковий облік, банківські операції та управління бюджетом.
  3. Управління продажами та закупівлями – 1С:ERP дозволяє керувати процесом продажів та закупівель, включаючи контроль за замовленнями, рахунками, платежами, відвантаженнями та складськими запасами.
  4. Управління виробництвом – система дозволяє управляти виробничим процесом, включаючи планування виробництва, управління матеріалами, контроль якості та управління виробничими операціями.
  5. Управління персоналом – 1С:ERP включає модуль управління персоналом, який дозволяє управляти кадровими процесами, включаючи облік робочого часу, управління оплатою праці, управління відпустками та лікарняними.
  6. Аналітика та звітність – система забезпечує потужні можливості аналітики та звітності, які дозволяють підприємству приймати правильні управлінські рішення.
  7. Гнучкість та настроюваність – 1С:ERP є гнучкою системою, яка дозволяє налаштовувати її під конкретні потреби підприємства та галузь.
  8. Доступність – 1С:ERP доступна для малих, середніх та великих підприємств, а також для різних галузей.
  9. Підтримка – система забезпечує широку підтримку користувачів, включаючи консультації, навчання та технічну підтримку.

 

Загальна характеристика BAS/1C:ERP – це зручність використання, висока функціональність та низька вартість володіння порівняно з іншими системами ERP, але треба мати на увазі, що *використання BAS/1C:ERP на території України може створити складнощі з моральної точки зору, законнодавства, звітності та можливостю інтеграції з українськими та міжнародними системами.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Вирішальне значення для ефективного управління ланцюжком поставок

Вирішальне значення для ефективного управління ланцюжком поставок Метою будь-якої системи управління ланцюжком поставок є ефективне та дієве управління закупівлями матеріалів ...

Важливість системи ERP для бізнесу

Важливість системи ERP для бізнесу Дослідження, проведене Allied Market Research, показало, що світовий ринок ERP-рішень перевищить позначку 40 мільярдів доларів ...

Основні тенденції хмарних обчислень

Основні тенденції хмарних обчислень Першим у трендах хмарних обчислень є Citizen Developer. Його концепція Citizen відкриває можливості підключених систем для ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK