Як оптимізувати бізнес з виробництва одягу

Як і будь-який бізнес, швейна промисловість має свої підводні камені та труднощі. Управління кількома процесами та збереження креативності одночасно видається важким завданням. Дизайнери повинні мати справу з широким спектром матеріалів, знаходити нові роздрібні ринки та оптових партнерів, розробляти нові продукти та завжди бути в курсі нових технологічних тенденцій, щоб бути затребуваними. Але, як відомо, дизайнери рідко стають фінансовими гуру і вважають за краще проводити годинник у студії, розробляючи щось нове для управління всіма бізнес-процесами у своїй компанії.

 

На щастя, сучасні технології дозволяють власникам бізнесу зітхнути з полегшенням. Існує безліч програмних рішень підвищення ефективності бізнес-процесів у різних галузях. Незалежно від того, чи ваша компанія є міжнародним гігантом з тисячею співробітників або швейної майстерні, завжди є достатньо завдань для оптимізації.

 

Отже, обговоримо процеси, які мають бути оптимізовані в першу чергу.

 

1. Оптимізація підготовчої діяльності

Створення одягу – це тривалий процес. Потрібен час і величезний обсяг роботи, перш ніж кінцевий клієнт купить чарівну сукню десь у торговому центрі.
Виробники одягу мають великий обсяг роботи на етапі підготовки виробництва, включаючи відбір проб, відбір сировини, планування, визначення вартості та затвердження кінцевого продукту.

 

Використання ERP або будь-якої іншої системи управління завданнями, що налаштовується, спрощує зберігання всієї необхідної інформації в одному місці.
Наприклад, при виборі матеріалів для одягу виробники зазвичай збирають таку інформацію, як колір, опис, тканина, склад, стиль, кількість, ціна і т.д.

 

Фахівці з планування виробництва також повинні грамотно планувати щоденні завдання для кожного відділу, щоб мінімізувати час простою обладнання та виконувати вимоги різних виробничих ліній.

 

Так чому б не оптимізувати всі ці дані і не зберігати їх в одному місці, щоб ви могли знайти все, що вам потрібно всього за кілька кліків? Більше того, якщо вони зберігаються в хмарі, всі дані будуть доступні з будь-якого пристрою в будь-який час, коли це може знадобитися.

 

Зберігання всіх даних у таблицях Excel є небезпечним, оскільки файл може зламатися в будь-який час, і ви можете втратити всю інформацію. Або ви можете помилитися під час використання формул. Або ви можете втратити час, шукаючи щось на кількох аркушах. Звучить знайомо, правда?

Програмне забезпечення для індивідуального керування одягом може спростити безліч операцій та заощадити ваш час – від планування придбання матеріалів та розрахунку витрат та доходів до відвантаження замовлень.

 

2. Оптимізація виробничих процесів

Виробництво одягу може здатися цікавою роботою та дуже креативним процесом. Але насправді все складно. Будь-який швейний бізнес має власні правила та стандарти, які повинні дотримуватись на кожному етапі виробництва одягу. Незалежно від того, чи це стосується норм або схем різання, маркування або будь-яких інших питань, кожне правило має бути докладно описане.

 

На жаль, великий набір правил ускладнює пошук потрібної інформації, коли вона дійсно потрібна. Але якщо у вашій компанії є спеціальний сервіс, можна обмінюватися політиками між відділами, щоб кожен співробітник мав свою інструкцію.
Більше того, менеджери можуть легко призначати завдання та бачити весь процес на одній сторінці, щоб не пропустити жодної деталі.

 

3. Оптимізація завершальної стадії виробництва

Оптимізація бізнесу одягу не закінчується після запуску всього виробництва. Тепер настав час для виробничого управління, включаючи контроль якості, упаковку, відвантаження, продаж і т. д. Незалежно від того, наскільки гарний ваш продукт, ви ніколи не повинні нехтувати останнім етапом. Втрачені речі, товари поганої якості або будь-які проблеми з доставкою можуть серйозно підірвати довіру до виробництва одягу та якості обслуговування загалом. Ви повинні контролювати весь процес, доки товар не буде проданий і ваш клієнт не буде повністю задоволений.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Скільки часу потрібно на впровадження ERP

Скільки часу потрібно на впровадження ERP Впровадження ERP - це складний процес, що вимагає великої кількості роботи та великої кількості ...

Шість обов’язкових функцій в ERP для оптових дистриб’юторів

6 обов'язкових функцій в ERP для оптових дистриб'юторів Необхідність у потужному ERP-рішенні неминуча для управління унікальними вимогами оптових дистриб'юторів. Ретельний ...

Життєвий цикл впровадження ERP в організації

Життєвий цикл впровадження ERP в організації Життєвий цикл впровадження ERP включає безліч кроків і етапів, починаючи з ініціації, планування проекту ...
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK