Microsoft Dynamics 365 Business Central

Microsoft Dynamics 365 Business Central – це система ERP, розроблена компанією Microsoft, яка призначена для автоматизації бізнес-процесів підприємств середнього і малого бізнесу.

 

Основними характеристиками цієї системи є:

 

 1. Інтеграція – Microsoft Dynamics 365 Business Central має високий ступінь інтеграції з іншими продуктами та сервісами компанії Microsoft, такими як Office 365, Power BI, PowerApps та Azure. Це забезпечує велику гнучкість та зручність у роботі з системою.
 2. Управління фінансами – система надає можливості для управління бухгалтерськими операціями, бюджетуванням, обліком доходів та витрат, податковим обліком та ін.
 3. Управління закупівлями та продажами – система дозволяє управляти замовленнями, контрактами, рахунками-фактурами, інвентаризацією та багатьма іншими аспектами закупівель та продажів.
 4. Управління виробництвом – Microsoft Dynamics 365 Business Central надає можливості для управління виробничими процесами, планування виробництва, управління складом та інвентаризацією.
 5. Управління проектами – система дозволяє управляти проектами, планувати та контролювати бюджет, розклад робіт, а також управляти ресурсами та завданнями.
 6. Аналітика та звітність – Microsoft Dynamics 365 Business Central надає інструменти для аналізу бізнес-процесів, формування звітності та прийняття управлінських рішень.
 7. Консолідація фінансової звітності – надає можливість об’єднувати фінансові звіти для компаній з різними юридичними особами.
 8. Автоматизація – полегшує управління операціями, автоматизуючи велику кількість бізнес-процесів.
 9. Хмарна версія – система надає можливість використання як на локальному сервері, так і в хмарній версії, що дозволяє покращити гнучкість та масштабованість системи.
 10. Мобільність – Microsoft Dynamics 365 Business Central має мобільний додаток, який дозволяє користувачеві отримувати доступ до системи та керувати бізнес-процесами з будь-якого пристрою та в будь-якому місці.
 11. Наявність української локалізації.

 

В цілому, Microsoft Dynamics 365 Business Central – це сучасна і потужна ERP система, яка має широкі можливості для автоматизації бізнес-процесів, інтеграції з іншими сервісами Microsoft і зручним інтерфейсом користувача.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Важливість системи ERP для бізнесу

Важливість системи ERP для бізнесу Дослідження, проведене Allied Market Research, показало, що світовий ринок ERP-рішень перевищить позначку 40 мільярдів доларів ...

Цілі управління виробництвом

Цілі управління виробництвом Що таке керування виробництвом? Управління виробництвом – це процес, який включає управління і контроль виробничої діяльності бізнесу ...

Як система ERP може допомогти процесу виробництва косметики

Як система ERP може допомогти процесу виробництва косметики Індустрія косметики — це інноваційний сектор, що швидко змінюється, в якому життєво ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK