QAD Cloud ERP

QAD Cloud ERP – це хмарна ERP-система, яка надає комплексний набір функцій для керування бізнесом.

 

Основні характеристики системи включають:

 

  1. Інтеграція: QAD Cloud ERP інтегрується з іншими програмами, такими як CRM, SCM, MES та іншими, що забезпечує синхронізацію даних та процесів між різними програмами.
  2. Управління виробництвом: система дозволяє керувати всіма аспектами виробничого процесу, включаючи планування виробництва, керування матеріалами, контроль якості та керування складом.
  3. Управління ланцюжком поставок: QAD Cloud ERP забезпечує управління всіма етапами ланцюжка поставок, починаючи від планування та закупівель до доставки та оплати.
  4. Фінансовий облік: система включає функціональність, що дозволяє управляти фінансами, включаючи бухгалтерський облік, управління бюджетом і управління податками.
  5. Аналітика: QAD Cloud ERP надає широкі можливості для аналізу бізнес-даних, включаючи бізнес-аналіз, аналіз продажів, аналіз продуктивності тощо.
  6. Мобільний доступ: система має мобільний додаток, який дозволяє користувачам отримувати доступ до бізнес-даних та функціональності системи з будь-якого місця та в будь-який час.
  7. Хмарні можливості: QAD Cloud ERP надає можливість розгорнути систему у хмарі, що дозволяє легко масштабувати та адаптувати систему під потреби бізнесу, що змінюються.
  8. Управління якістю: система забезпечує управління якістю продукції та процесів, що дозволяє покращити якість продукції та підвищити задоволеність клієнтів.

Яку ERP обрати для себе:

виберіть процеси необхідні вашому бізнесу

Основні помилки під час впровадження ERP

Основні помилки під час впровадження ERP Впровадження ERP вимагає багато часу, зусиль, грошей та планування. Організація повинна спланувати та провести ...

Чи потрібна вашому бізнесу ERP?

Чи потрібна вашому бізнесу ERP? Керувати бізнесом непросто Спроба забезпечити безперебійну роботу компанії – не кажучи вже про прибутковість – ...

Методології впровадження ERP

Методології впровадження ERP Планування ресурсів підприємства включає додатки, які в сукупності працюють, щоб допомогти у всіх основних галузях процесу управління ...
Консультант онлайн
Консультант онлайн
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Thank
You.
We will be in Touch Shortly.
Скажіть «до побачення» російському програмному забезпеченню
Microsoft Business Central для малого та середнього бізнесу
ukUK